جلسه ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل سال 99
جلسه حضوری کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل رأس ساعت 14:00 مورخه 12/08/1399 در محل سالن جلسات شرکت تولید نیروی برق لوشان برگزار گردید.

عطف به نامه معاونت راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، جلسه هماهنگی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سال جاری رأس ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخه 12/08/99 در محل سالن جلسات شرکت تولید نیروی برق لوشان برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای مهندس مهردادعلی غلامی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق لوشان و مدیران عامل نیروگاه های استان گیلان ( لوشان ، سیکل ترکیبی گیلان ، و پره سر) و آقای مهندس شعبانی دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اینشرکت نیز حضور داشتند اولویت بندی تهدیدات و مخاطرات صنعت آب و برق استان گیلان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی، آقای مهندس ابراهیم شعبانی دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اینشرکت ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان در جلسه، مقدمه ای از تهدیدات و راهکارهای مقابله با آن را برشمردند. سپس جناب آقای مهندس غلامی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق لوشان، گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده و عملکرد نیروگاه ها در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و بررسی تهدیدات و اقدامات پیشگیرانه نیروگاه ها، ارائه نمودند.در ادامه هر یک از مدیران عامل نیروگاه های لوشان، پره سر و گیلان گزارشی مختصر از کارهای انجام شده نیروگاه تحت مالکیت خود ارائه و در خصوص راهکارهای مقابله با تهدیدات و ارائه پیشنهادات اساسی سازنده و رفع مشکلات و چالشهای مطرح شده  بحث و تبادل نظر شد.

جلسه پس از3 ساعت با ذکر صلوات بر پیامبر گرامی اسلام به پایان رسید.

1399/08/12